5680 Items
20% off Selected* | Use Code: LFXNEW
Selected
Filters
Aveda Nutriplenish Treatment Hair Masque - Light Moisture 150ml
46.45€
309.67€ per L
Bumble and bumble Sunday Clarifying Shampoo 250ml
29.95€
119.80€ per L
Aveda Scalp Solutions Exfoliating Scalp Treatment 150ml
44.95€
299.67€ per L
Bumble and bumble Thickening Volume Conditioner 250ml
36.95€
147.80€ per L
Aveda Nutriplenish Light Moisture Shampoo 250ml
34.95€
139.80€ per L
Bumble and bumble Curl Moisturizing Shampoo 250ml
33.45€
133.80€ per L
Aveda Be Curly Advanced Co-Wash 350ml
48.30€
138.00€ per L
Aveda Nutriplenish Light Moisture Conditioner 250ml
39.45€
157.80€ per L
Aveda Thickening Hair Tonic Spray 100ml
32.45€
324.50€ per L
Aveda Nutriplenish Multi-Use Hair Oil 30ml
41.95€
1,398.33€ per L
Aveda Scalp Solutions Balancing Shampoo 200ml
34.95€
174.75€ per L
Aveda Smooth Infusion Anti-Frizz Conditioner 200ml
36.95€
184.75€ per L
Aveda Phomollient Styling Foam 200ml
29.95€
149.75€ per L
Aveda Botanical Repair Pre-Shampoo Treatment 150ml
44.95€
299.67€ per l
Aveda Nutriplenish Deep Moisture Conditioner 250ml
39.45€
157.80€ per L
Bumble and bumble Illuminated Color Full Size Conditioner 200ml
36.95€
184.75€ per L
Calvin Klein euphoria elixir Collection Parfum Intense for Women Gift Set
46.00€
2,875.00€ per L
SQUALANE + GROWTH FACTOR FIRMING MOISTURIZER 50ml FS FG
59.80€
9,884.30€ per L
Living Proof Triple Bond Complex 45ml
48.45€
1,076.67€ per L
Avène Cicalfate+ Repairing Protective Cream SPF 50+ 40ml
16.10€
402.50€ per L
NUDESTIX Nude Beach 6-Piece Eye Pencil Palette
70.15€
4,175.60€ per KG
Briogeo Destined for Density Caffeine and Biotin Peptide Density Shampoo 236ml
34.95€
148.09€ per L
Briogeo Destined for Density Caffeine and Biotin Peptide Density Conditioner 236ml
34.95€
148.09€ per L
Elizabeth Arden Eight Hour Favorites Set
26.45€
400.76€ per KG
KIKO Milano Skin Lover Intensive Serum Concealer 8ml (Various Shades)
13.99€
1,748.75€ per L