5634 Items
20% off Selected* | Use Code: LFXNEW
Selected
Filters
Aveda Damage Remedy Daily Hair Repair 100ml
41.95€
419.50€ per L
Aveda Nutriplenish Light Moisture Shampoo 250ml
34.95€
139.80€ per L
Aveda Damage Remedy Restructuring Shampoo 250ml
34.95€
139.80€ per L
Aveda Shampure Nurturing Shampoo & Conditioner Bundle
52.00€
104.00€ per L
Aveda Phomollient Styling Foam 200ml
29.95€
149.75€ per L
Aveda Nutriplenish Deep Moisture Shampoo 250ml
34.95€
139.80€ per L
Aveda Scalp Solutions Stimulating Scalp Massager
31.45€
31.45€ per unit
Aveda Nutriplenish Intense Hydration Crème Masque 200ml
55.45€
277.25€ per L
Aveda Pure Plant Blue Malva Shampoo 1000ml
78.95€
78.95€ per L
Aveda Heat Relief Thermal Protector and Conditioning Mist 100ml
31.45€
314.50€ per L
Aveda Nutriplenish Shampoo & Conditioner Bundle - Light Moisture
74.00€
148.00€ per L
Aveda Botanical Repair Bond-Buidling Flash Treatment 150ml
48.45€
323.00€ per L
Aveda Sap Moss Weightless Hydration Conditioner 200ml
36.95€
184.75€ per L
Aveda Nutriplenish Multi-Use Hair Oil 30ml
41.95€
1,398.33€ per L
Aveda Brilliant Damage Control Heat Protectant Spray 250ml
29.45€
117.80€ per L
Aveda Smooth Infusion Anti-Frizz Conditioner 200ml
36.95€
184.75€ per L
Aveda Large Wood Paddle Hair Brush
33.45€
33.45€ per unit
Aveda Be Curly Advanced Curl Enhancer Cream 40ml
20.95€
523.75€ per L
Aveda Thickening Hair Tonic Spray 100ml
32.45€
324.50€ per L
Aveda Nutriplenish Light Moisture Conditioner 250ml
39.45€
157.80€ per L
Aveda Botanical Repair Pre-Shampoo Treatment 150ml
44.95€
299.67€ per l
Aveda Miraculous Oil High Shine Hair Concentrate 50ml
39.45€
789.00€ per L
Aveda Smooth Infusion Anti-Frizz Shampoo 200ml
31.45€
157.25€ per L
Aveda Cherry Almond Leave-In Conditioner 200ml
32.45€
162.25€ per L
Aveda Be Curly Advanced Curl Perfecting Primer 200ml
39.45€
197.25€ per L